Vaktliste

Vaktliste 2016

Muligheter for innleie av vakter:

Nedenfor er listet personer som har sagt seg villig til å stå oppført som kontaktpersoner dersom noen skulle ønske hjelp til å ta vaktene sine.

  • Nora Nilsen – mobil: 41260555
  • Henrik Emil Ødegaard – mobil: 94136565
  • Marius Asbjørnsen - Telefon: 45881186 E-mail: marra1996@gmail.com>
  • Aksel Oldeide Helgedagsrud  tel: 99100052 email: akseloldeide@gmail.com
  • Halldor Reynisson – mobil 978 82 960
Vaktdato Adresse Båtplass 2016 Etternavn Fornavn Tel email
10-May Askåsen 04 129 Staver Kristoffer 90742398 kristofferstaver@hotmail.com
11-May Askåsen 05 424 Helgedagsrud Per Arne 66848049 perah@broadpark.no
12-May Askåsen 06 237 Jenkins Peter 99275435 peter.jenkins@4subsea.com
13-May Askåsen 09 310 Lunde Bård Armand 92417374 bardlunde@hotmail.com
14-May Askåsen 13 305 Nereng Magnus 45290115 magnus.nereng@wartsila.com
15-May Askåsen 14 417 Wiig Christian 92837735 cw@vesthelse.no
16-May Askåsen 15 124 Møller Kurt 93033319 kurt.moller2@getmail.no
17-May Askåsen 18 422 Tyssen Einar 91915135 Einartyssen@yahoo.no
18-May Askåsen 19 322 wethe per einar 45246880 pew@pg-flowsolutions.com
19-May Askåsen 23 220 Kjøle Karin 90614784 lars.kjoele@valvoline.no
20-May Askåsen 26 133 Asbjørnsen André 91550592 andre.asbjornsen@gmail.com
21-May Askåsen 27 415 Duvaland Lars 91691538 larduv@gmail.com
22-May Askåsen 28 404 Houge Lars 99593450 Lars.houge@gmail.com
23-May Askåsen 30 212 Nyegaarden Jan 93067087 jnye@getmail.no
24-May Askåsen 31 348 Løtveit Svein Are 90757902 loet@4subsea.com
25-May Askåsen 32 308 Fossum Arnulf 90029974 Arnufoss@online.no
26-May Askåsen 34 420 Marc Avice 98009626 marc.avice@gmail.com
27-May Askåsen 36 332 Martini Bent 90599650 bma@klaveness.com
28-May Askåsen 38 413 Bye Harald 93483216 hara-bye@online.no
29-May Askåsen 40 412 Arnesen Tor 99726465 2r@getmail.no
30-May Askåsen 42 123 Bull Ivar 91647497 ivarb61@gmail.com
31-May Askåsen 46 304 Eggesbø Bernhard-Jens 90155672 eggesboe@online.no
1-Jun Breiviklia 03 233 Huus Terje 92404024 huuster@hotmail.com
2-Jun Breiviklia 09 343 Johan Vedeler 91822641 johan_vedeler@msn.com
3-Jun Breiviklia 19 228 Hultin Petter 97550900 petter@hultin.no
4-Jun Breiviklia 23 302 Grøstad Henning 90076807 Henning.grostad@gmail.com
5-Jun Breiviklia 25 344 Lorentz Are 97562996 are.lorentz@motorforum.no
6-Jun Breiviklia 27 231 Larsen Frank 90206812 frankjennorlarsen@gmail.com
7-Jun Breiviklia 31 312 Sæle Arild 92663227 arild.saele@ipsos.com
8-Jun Breiviklia 32 223 Raad Petter 92804152 petter.raad@avan.no
9-Jun Breiviklia 33 115 Johansen Ståle 90828210 stale.johansen@dnb.no
10-Jun Breiviklia 34 206 Haraldsen Håkon 90849412 ha-haral@online.no
11-Jun Breiviklia 35 210 Hillesund Øyvind 99153509 Hillesund@gmail.com
12-Jun Breiviklia 36 114 Tøge Svein Jarl 98266349 svein.jarl.toge@orkla.no
13-Jun Breiviklia 37 325 bakken hans gunnar 95039011 hans.g@getmail.no
14-Jun Breiviklia 38 329 Nielsen Dag 90690944 Dag@niels1.no
15-Jun Breiviklia 39 109 Sollie Anne-Lise 90849412 ha-haral@online.no
16-Jun Breiviklia 41 222 Qviller Theodor 92067450 greteto@online.no
17-Jun Breiviklia 42 327 Børs-Lind Megselv 91756464 jbJesborslind@gmail.com
18-Jun Breiviklia 43 316 Kristiansen Bjørn Erik 92655385 bjornk1@hotmail.com
19-Jun Grundseth 309 Grundseth Jon 91141382 jongrun@online.no
20-Jun Eick 117 Eick Mathias 90723483 Mathiaseick@gmail.com
21-Jun Breiviklia 51 340 Moe Christian Fredrik 48080404 christian@2clean.no
22-Jun Aspestrand 241 Aspestrand Nils-Petter 97874871 npaspestrand@gmail.com
23-Jun Berge 227 Berge Kaj 41553464 sat-ber@online.no
24-Jun Bjørnstad 324 Bjørnstad Leif Bernhard 92832424 leifbbjornstad@gmail.com
25-Jun Grønsundveien 005 303 Hansen Kristian Bore 90698594 kristianbore@hotmail.com
26-Jun Grønsundveien 006 426 Bronkebakken Robert 93452400 bronkebakken@gmail.com
27-Jun Grønsundveien 008 234 Tenningen Eirik 41851611 eirik_tenningen@hotmail.com
28-Jun Grønsundveien 037 105 Braathen Philip 98493584 philip.braathen@gmail.com
29-Jun Grønsundveien 042a 121 Morten Samuelsen 90186324 morten@entrade.no
30-Jun Grønsundveien 044 132 Warløs Gunn 40200119 sverre.ness@vedal.no
1-Jul Grønsundveien 046 225 Markussen Bjørn 90544744 bjomark@frisurf.no
2-Jul Grønsundveien 047 331 Fjeldsaa Lars 90119165 lars.fjeldsaa@online.no
3-Jul Grønsundveien 048 300 Engh Johnny Mathisen 901122727 johnny.engh@oslo.toyota.no
4-Jul Grønsundveien 050 130 Johansen Alf Reidar 95029079 arj@iogp.org
5-Jul Grønsundveien 051 122 Grønvold Wenche 92037842 wenche.gronvold@avinor.no
6-Jul Grønsundveien 052a 104 Berg Trond 92080009 trond.berg@broadpark.no
7-Jul Grønsundveien 052b 125 Rosenqvist Therese 95272185 therese.rosenqvist78@gmail.com
8-Jul Lippert 120 Lippert Levi 45294259 Lingebre@hotmail.com
9-Jul Nilsson 319 Nilsson Urban 95252383 camaroubbe@hotmail.com
10-Jul Njå 110 Njå Frode 90086504 fnja@online.no
11-Jul Nørgaard 209 Nørgaard Lars Kristian 93050905 larnor99@gmail.com
12-Jul Oftung 230 Oftung Fredrik 47278466 fredrik.oftung@fhi.no
13-Jul Ranvik Trenger ikke plass Ranvik Kåre 93085090 krranvik@gmail.com
14-Jul Riskedal 326 Riskedal Espen 41436739 Riskedal@gmail.com
15-Jul Strandenæs 103 Strandenæs Christian 93062550 Christianstrandenaes@hotmail.com
16-Jul Thorup 226 Thorup Asbjørn 97960027 asbjorn.thorup@seilmagasinet.no
17-Jul Tveter 118 Tveter Kristen 92090634 kristen.tveter@gmail.com
18-Jul Weiby 219 Weiby Villy 90063440 villyweiby@gmail.com
19-Jul Grønsundveien 072b 318 Lundsrud Lars 91614888 lars.lundsrud@asker.kommune.no
20-Jul Ekstern 349 Bergesen Olaf 90119130 olaf@orion-search.no
21-Jul Grønsundveien 075 106 rossland anfinn 90584596 anfinn1.rossland@getmail.no
22-Jul Arbøll 347 Arbøll Tom 90799491 tom.arboll@gmail.com
23-Jul Grønsundveien 076 357 Grann Terje 92292770 ter-gra@online.no
24-Jul Grønsundveien 079 328 morten solvam 91355446 morten.solvam@gmail.com
25-Jul John Østensens vei 27 119 Glenn Sogn 91826012 glso@online.no
26-Jul Grønsundveien 083 409 Therkelsen Asbjørn 97724142 therkelsen@online.no
27-Jul Grønsundveien 084 128 Sætersmoen Bjørn Helge 97484036 jh-saete@online.no
28-Jul Grønsundveien 085 205 Fossheim Gaute 48229851 Gaute.fossheim@gmail.com
29-Jul Grønsundveien 086 351 Casen Aslak 48999360 aslakcas@gmail.com
30-Jul Grønsundveien 092 208 Nordahl-Olsen Torkill 45517323 torkillo@broadpark.no
31-Jul Grønsundveien 098 406 Klein Heiko 45089104 Heiko.Klein@gmx.net
1-Aug Grønsundveien 100 102 Karlsson Stefan 99441460 stefo_73@hotmail.com
2-Aug Grønsundveien 102 314 Helgesen Helge 41556162 Helge.helgesen@dnb.no
3-Aug Grønsundveien 104 306 Engelstad Øyvind 45401483 oee@norconsult.no
4-Aug Grønsundveien 114 126 Berntsen Steinar 99231908 stb@vianova.no
5-Aug Grønsundveien 116 239 Svanqvist Jørgen 93415479 jorgen.svanqvist@online.no
6-Aug Grønsundveien 118 408 Mathiesen Jan-Erik 91736888 jan-erik.mathiesen@2wglobal.com
7-Aug Grønsundveien 120 430 vebostad lasse 41207007 vebostad@gmail.com
8-Aug Grønsundveien 122 339 Myklebust Are 91675970 aremyklebust@hotmail.com
9-Aug Grønsundveien 124 108 Scivoletto knutsen Morten 93005190 Morten.knutsen@norwegianbroker.no
10-Aug John Østensens vei 31 315 Jaeck Henrik 40041581 Henrik@bus.no
11-Aug Grønsundveien 128 416 Krogtoft-Jensen Tor Einar 99706165 toreinar@me.com
12-Aug Grønsundveien 130 235 Eric Gudim Hagen Eric 91789464 ericgudim@gmail.com
13-Aug John Østensens vei 21 433 Leonard Aston 98290093 leo@logikknett.com
14-Aug Grønsundveien 134 204 Svihus Morten 97766370 svihus@gmail.com
15-Aug Grønsundveien 136 330 Lech-Hanssen Lars 98220516 lars.lechhanssen@gmail.com
16-Aug Kallestad 113 Kallestad Skjalg 91380868 skjalg.kallestad@gmail.com
17-Aug Grønsundåsen 11 345 Grønnevik Oddbjørn 92248205 oddbjorn.gr@icloud.com
18-Aug Grønsundåsen 13 432 Idstad Oddbjørn 94147385 idstad@hotmail.com
19-Aug Grønsundåsen 23 207 Flaa Steinar 92055744 sf@firsthouse.no
20-Aug Grønsundåsen 31 353 Støve Olav 95925563 vebjorn.stove@gmail.com
21-Aug Grønsundåsen 45 229 Alsaker Tore Foss 92282464 t-alsaker@hotmail.com
22-Aug Grønsundveien 053 311 Bakkejord Kristin 99240767 eli.bakkejord@baerum.kommune.no
23-Aug Grønsundveien 055 101 Kleppe Bjørn Arne 99594389 bjorn.arne.kleppe@broadpark.no
24-Aug Grønsundveien 056 402 hofseth Per 95932404 pahofseth@gmail.com
25-Aug Grønsundveien 058 320 Foss Frithjof 99266299 ff-nes@online.no
26-Aug Grønsundveien 061 321 Winger Thorhild 95154399 t.winger@online.no
27-Aug Grønsundveien 062a 301 Bakhsh Laghari Hyder 97878375 sindh27@yahoo.com
28-Aug Grønsundveien 065 336 Husum Asgeir 92037237 asgeir.husum@hotmail.com
29-Aug John Østensens vei 16 411 Nordseth BJørn H. 90010087 bjorn.nordseth@protan.no
30-Aug Grønsundveien 067 232 Asbjørnsen Steinar 95723488 steinarasbjornsen@gmail.com
31-Aug Grønsundveien 068 323 Lysebråte Finn 90882606 finn.lysebrate@gmail.com
1-Sept Ekstern Hauen Erik 46770995 e-hau@online.no
2-Sept Ekstern Maslowski Sebastian 96856308 kukuSebek55@gmail.com
3-Sept Breiviklia 21 Lie Øyvind Bastnes 40243626 oyvind.bastnes.lie@gmail.com
4-Sept Breiviklia 1 Årseth Peder 90528702 kristia_beck@hotmail.com
5-Sept Grønsundveien 140 Bergestad Morten 97717281 mbergestad@gmail.com