Vaktliste

Vaktliste 2017

Muligheter for innleie av vakter:

Nedenfor er listet personer som har sagt seg villig til å stå oppført som kontaktpersoner dersom noen skulle ønske hjelp til å ta vaktene sine.

  • Nora Nilsen – mobil: 41260555
  • Fredrik Sanner – mobil 41367578
  • Ruben Khan-Barstad – mobil 93402182
  • Julius Flan Rustad – mobil 90207103
  • Christopher Nielsen – mobil 95863224
9-May Askåsen 06 237 Jenkins Peter 99275435 peter.jenkins@4subsea.com
10-May Askåsen 08 305 Hvam Magnus 92030196 magnushvam@hotmail.com
11-May Askåsen 09 310 Lunde Bård Armand 92417374 bardlunde@hotmail.com
12-May Askåsen 13 214 Nereng / Løvseth Magnus / Fabian 93213747 fabian@foodoccasion.no
13-May Askåsen 14 417 Wiig Christian 92837735 cw@vesthelse.no
14-May Askåsen 15 118 Kurt Arthur Møller 98285091 kamoller@moethennessy.com
15-May Askåsen 16 207 Langerød Trygve 48180976 trygve.langeroed@gmail.com
16-May Askåsen 18 422 Tyssen Einar 91915135 Einartyssen@yahoo.no
17-May Askåsen 19 322 wethe per einar 45246880 pejwethe@gmail.com
18-May Askåsen 23 220 Kjøle Karin 90614784 lars.kjoele@valvoline.no
19-May Askåsen 26 127 Asbjørnsen André 91550592 andre.asbjornsen@gmail.com
20-May Askåsen 27 236 Duvaland lars 91691538 larduv@gmail.com
21-May Askåsen 28 404 Houge Lars 99593450 Lars.Houge@sas.com
22-May Askåsen 30 212 Nyegaarden Jan 93067087 jnye@getmail.no
23-May Askåsen 31 348 Løtveit Svein Are 90757902 loet@4subsea.com
24-May Askåsen 34 420 Avice Marc 98009626 marc.avice@gmail.com
25-May Askåsen 36 332 Martini Bent 90599650 bma@klaveness.com
26-May Askåsen 38 110 Bye Harald 93483216 hara-bye@online.no
27-May Askåsen 40 412 Arnesen Tor 99726465 2r@getmail.no
28-May Askåsen 42 123 Bull Ivar 91647497 ivarb61@gmail.com
29-May Askåsen 46 304 Eggesbø Bernhard-Jens 90155672 eggesboe@online.no
30-May Askåsen 48 124 Medalen Linda 90935200 linda.medalen@politiet.no
31-May Breiviklia 03 233 Huus Terje 92404024 huuster@hotmail.com
1-Jun Breiviklia 09 343 Vedeler Johan 91822641 johan_vedeler@msn.com
2-Jun Breiviklia 17 427 stien Tom 45805348 tomstien@hotmail.com
3-Jun Breiviklia 19 228 Hultin Petter 97550900 petter@hultin.no
4-Jun Breiviklia 21 434 Bastnes Lie Øyvind 40243626 oyvind.bastnes.lie@gmail.com
5-Jun Breiviklia 23 302 Grøstad Henning 90076807 Henning.Grostad@gmail.com
6-Jun Breiviklia 25 344 Lorentz Are 97562996 are.lorentz@motoforum.no
7-Jun Breiviklia 27 231 Larsen Frank 90206812 Frankjennorlarsen@gmail.com
8-Jun Breiviklia 31 312 Sæle Arild 92663227 arild.saele@ipsos.com
9-Jun Breiviklia 32 223 Raad Petter 92804152 petter.raad@avan.no
10-Jun Breiviklia 33 115 Ståle Johansen 90828210 stale.johansen@dnb.no
11-Jun Breiviklia 34 206 Haraldsen Håjon 90849412 ha-haral@online.no
12-Jun Breiviklia 35 210 Hillesund Øyvind 99153509 hillesund@gmail.com
13-Jun Breiviklia 37 325 bakken hans gunnar 95039011 hans.g@getmail.no
14-Jun Breiviklia 38 329 Nielsen Dag 90690944 Dag@niels1.no
15-Jun Breiviklia 41 222 Qviller Theodor 93033875 theonote.tq@gmail.com
16-Jun Breiviklia 42 327 Børs-Lind Jesper 91756464 jesborslind@gmail.com
17-Jun Breiviklia 43 316 Kristiansen Bjørn Erik 92655385 bjornk1@hotmail.com
18-Jun Breiviklia 51 340 Moe Christian Fredrik 48080404 christian@2clean.no
19-Jun Grønsundåsen 11 109 Grønnevik Oddbjørn 92248205 oddbjorn.gr@icloud.com
20-Jun Grønsundåsen 13 432 Idstad Oddbjørn 94147385 idstad@hotmail.com
21-Jun Grønsundåsen 23 216 Flaa Steinar 92055744 sf@firsthouse.no
22-Jun Grønsundåsen 31 353 Støve Vebjørn 95925563 vebjorn.stove@gmail.com
23-Jun Grønsundveien 005 303 Hansen Kristian Bore 90698594 kristianbore@hotmail.com
24-Jun Grønsundveien 083 409 Therkelsen Asbjørn 97724142 therkelsen@online.no
25-Jun Grønsundveien 084 117 Sætersmoen Bjørn Helge 97484036 jh-saete@online.no
26-Jun Grønsundveien 085 205 Fossheim Gaute 48229851 Gaute.fossheim@gmail.com
27-Jun Grønsundveien 086 335 Casen Aslak 48999360 aslakcas@gmail.com
28-Jun Grønsundveien 092 208 Nordahl-Olsen Torkill 45517323 torkillo@broadpark.no
29-Jun Grønsundveien 096 106 Bustgaard Kari 40237701 karibustgaard@hotmail.com
30-Jun Grønsundveien 098 406 Klein Heiko 45089104 Heiko.Klein@gmx.net
1-Jul Arbøll 347 Arbøll Tom 90799491 tom.arboll@gmail.com
2-Jul Aspestrand 244 Aspestrand Nils-Petter 97874871 npaspestrand@gmail.com
3-Jul Berge 227 Berge Kaj 41553464 sat-ber@online.no
4-Jul Bergesen 349 Bergesen Olaf 90119130 olaf@resume.no
5-Jul DAWES 352 DAWES JARLE 92825010 jarle@dawes.no
6-Jul Grundseth 309 Grundseth Jon 91141382 jongrun@online.no
7-Jul Haave 337 Haave Tor Øyvind 93251072 thaave4@gmail.com
8-Jul Hauen 356 Hauen Erik 46770995 e-hau@online.no
9-Jul Helland / Gylling 238 Helland / Gylling Gjertrud / Jørgen 45268204 jgylling@gmail.com
10-Jul Ingebrigtsen 346 Ingebrigtsen Tor 90010400 ti@advhi.no
11-Jul Kallestad 113 Kallestad Skjalg 91380868 skjalg.kallestad@gmail.com
12-Jul knudsen 414 knudsen gry 45056751 gryk77@gmail.com
13-Jul Lippert 120 Lippert Levi 45294259 lingebre@hotmail.com
14-Jul Nilsson 319 Nilsson Urban 95252383 urban.nilsson@cgglobal.com
15-Jul Njå 107 Njå Frode 90086504 fnja@online.no
16-Jul Nørgaard 209 Nørgaard Lars Kristian 93050905 larnor99@gmail.com
17-Jul Støle-Hentschel 326 Støle-Hentschel Øyvind 40478113 oyvind.stole@gmail.com
18-Jul strandenæs 103 strandenæs christian 93062550 christianstrandenaes@hotmail.com
19-Jul Thorup 226 Thorup Asbjørn J. 97960027 asbjorn@seilmagasinet.no
20-Jul Tveter 111 Tveter Kristen 92090634 kristen.tveter@gmail.com
21-Jul Weiby 219 Weiby Villy 90063440 villyweiby@gmail.com
22-Jul Breiviklia 47 357 Hveding Oliver 92412117 oliver.storkaas@me.com
23-Jul Grønsundveien 100 419 Stefan Karlsson 99441460 stefo_73@hotmail.com
24-Jul Grønsundveien 102 314 Helgesen Helge 41556162 helge.helgesen@dnb.no
25-Jul Grønsundveien 104 306 Engelstad Øyvind 45401483 oee@norconsult.no
26-Jul Grønsundveien 106 211 HALVORSEN CHRISTIAN 92814616 CHRISTIAN.HALVORSEN@GMAIL.COM
27-Jul Grønsundveien 108 410 Sjøflot Astrid 90206812 Frankjennorlarsen@gmail.com
28-Jul Grønsundveien 114 308 Berntsen Steinar 99231908 stb@vianova.no
29-Jul Grønsundveien 116 239 Svanqvist Jørgen 93415479 jorgen.svanqvist@online.no
30-Jul Grønsundveien 118 408 Mathiesen Jan-Erik 91736888 jan-erik.mathiesen@2wglobal.com
31-Jul Grønsundveien 120 430 Vebostad Lasse 41207007 Lasse@nofas.no
1-Aug Grønsundveien 122 339 Myklebust Are 91675970 aremyklebust@hotmail.com
2-Aug Grønsundveien 128 416 Krogtoft-Jensen Tor Einar 99706165 toreinar@me.com
3-Aug Grønsundveien 130 218 Gudim Eric 91789464 ericgudim@gmail.com
4-Aug Grønsundveien 132 114 Moberg Mats 91249838 Mats.moberg@gmail.com
5-Aug Grønsundveien 134 204 Svihus Morten 97766370 svihus@gmail.com
6-Aug Grønsundveien 136 330 Lech-Hansssen Lars 982201516 lars.lechhanssen@gmail.com
7-Aug Askåsen 04 129 Staver Kristoffer 90742398 kristofferstaver@hotmail.com
8-Aug Grønsundveien 140 116 Bergestad Morten 97717281 mbergestad@gmail.com
9-Aug Grønsundveien 64 103 Eikrem Lars Jakob 92845893 lasse.eikrem@gmail.com
10-Aug John Østensens vei 16 411 Nordseth Bjørn 90010087 bjorn.nordseth@protan.no
11-Aug John Østensens vei 21 108 Aston Leonard Høeg 98290093 leo@logikknett.com
12-Aug John Østensens vei 27 119 Sogn Glenn 91826012 glso@online.no
13-Aug John Østensens vei 31 315 Jaeck Henrik 40041581 henrik@bus.no
14-Aug Grønsundveien 006 426 Bronkebakken Robert 93452400 Bronkebakken@gmail.com
15-Aug Grønsundveien 008 234 Tenningen Eirik 41851611 eirik_tenningen@hotmail.com
16-Aug Grønsundveien 037 131 Braathen Philip 93000027 philip@aka.no
17-Aug Grønsundveien 041 112 Carreno Elena 92881897 ec@hod.dep.no
18-Aug Grønsundveien 042a 121 Samuelsen Morten 90186324 morten@entrade.no
19-Aug Grønsundveien 044 423 Gunn Warløs 40200119 sverre.ness@vedal.no
20-Aug Grønsundveien 046 225 Markussen Bjørn 90544744 bjomark@frisurf.no
21-Aug Grønsundveien 047 331 Fjeldsaa Lars 90119165 lars.fjeldsaa@online.no
22-Aug Grønsundveien 048 300 Engh Johnny 90112272 johnny.engh@oslo.toyota.no
23-Aug Grønsundveien 050 421 Johansen Alf Reidar 95029079 arj@iogp.org
24-Aug Grønsundveien 051 105 Grønvold Wenche 92037842 Wenche.Gronvold@avinor.no
25-Aug Grønsundveien 052b 125 Rosenqvist Therese 95272185 therese.rosenqvist78@gmail.com
26-Aug Grønsundveien 053 311 Bakkejord Kristin 99240767 eli.bakkejord@baerum.kommune.no
27-Aug Grønsundveien 055 101 Kleppe Bjørn Arne 99594389 bjorn.arne.kleppe@broadpark.no
28-Aug Grønsundveien 056 402 Hofseth Per 95932404 pahofseth@gmail.com
29-Aug Grønsundveien 058 320 Foss Frithjof 99266299 ff-nes@online.no
30-Aug Grønsundveien 061 321 Winger Thorhild 95154399 t.winger@online.no
31-Aug Grønsundveien 062a 301 Bakhsh Laghari Hyder 97878375 sindh27@yahoo.com
1-Sep Grønsundveien 065 336 Husum Asgeir 92037237 asgeir.husum@hotmail.com
2-Sep Grønsundveien 067 232 Asbjørnsen Steinar 95723488 steinarasbjornsen@gmail.com
3-Sep Grønsundveien 068 323 Lysebråte Finn 90882606 finn.lysebrate@gmail.com
4-Sep Grønsundveien 072b 318 Lundsrud Lars 91614888 lars.lundsrud@asker.kommune.no
5-Sep Askåsen 05 424 Helgedagsrud Per Arne 90887982 Per.arne.helgedagsrud@gmail.com
6-Sep Grønsundveien 075 415 rossland anfinn 90584596 anfinn1.rossland@getmail.no
7-Sep Grønsundveien 076 317 Grann Terje 92292770 ter-gra@online.no
8-Sep Grønsundveien 079 328 Solvam Morten 91355446 morten.solvam@gmail.com